25 let Archy

from to
Akce

Milí přátelé Archy,

máme pro Vás velké pozvání. Archa letos slaví 25 let od prvního aršáckého tábora v Rajnochovicích. Doufáme, že u toho budete i Vy.Narozeniny jako lidé slavíme především proto:

1) abychom si uvědomili, za co můžeme být v našich životech vděční

2) abychom svou budoucnost svěřili Bohu

3) abychom se radovali ze setkání s našimi blízkými

A právě proto vás zveme 19. – 20. června na Archu. Společně si můžeme připomenout, co pro naše životy ARCHA znamená, spojit se v modlitbě a také potkat přátele, neboť naše vztahy jsou důležitým pojítkem, které Archu drží pohromadě.

Můžete přijet i s rodinami a blízkými už v sobotu 19. června odpoledne, posedět u táborového ohně a zažít atmosféru stmívání nad tábořištěm. Přespání pak nabízíme v chatkách nebo ve stanech.V neděli 20. června v 10 hodin plánujeme děkovnou mši svatou v rajnochovickém kostele, na kterou naváže pásmo vzpomínek a svědectví. Pak počítáme s příjemným odpolednem na Arše s dobrým jídlem, aršáckou hrou pro všechny věkové kategorie a povídáním až do večera.

Bližší informace budeme aktualizovat podle aktuálních epidemických opatření. Věříme, že se náš sraz uskuteční jako pomyslná vlaštovka hezkého táborového léta.

 
Přihlásit se