StAršáci

Nechceš se přidat?

Je ti mezi 15 a 18 lety a chybí Ti tábory na Arše nebo chceš Archu naopak poznat? Pak jsou StAršacké akce tou správnou volbou. Jsme otevřená skupina – stačí se přihlásit a přijet. Středobodem StAršáckého roku jsou letní prázdniny. Každý rok se vydáváme na puťáky a takzvané Quo vadis.

Co to je puťák? Především krásný týden v přírodě, který můžeš prožít „ve stejné krevní skupině“. Staří známí i noví přátelé, tým vedoucích, objevování neznámých zákoutí Čech, Moravy, Slezska či Slovenska. To prostě stojí za to. A navíc – modlitby a noci pod hvězdami, to jinde nezažijete.

A Quo vadis? To je týden, který se už mnoha desítkám účastníků vryl pod kůži. Objevování víry, sebe sama, přátelství… Víc nemůžeme prozradit, každý účastník může přijet jen 1x v životě. A musí mít minimálně 16 let.

Tématické víkendy

Navíc pořádáme taky další tématické víkendy během roku tzv. StAršáky, předpuťáky, popuťáky… Pojďme kus cesty spolu a může nás to hodně obohatit. Těšíme se na Tebe.

Na koho se obrátit

StAršáky vede Kamila Mecová a Martin Kaluža, klidně se na ně obrať:

starsaci.archa@gmail.com

FB skupina

Letní aktivity

Staršáci

Quo vadis

Drobná charakteristika: Intenzivní, zážitky nabitý týden plný duchovních i jiných impulsů, které ti mohou usnadnit přemýšlení o sobě samém, druhých i Tvé budoucnosti. Sedm dní strávený s Bohem, vedoucími, kteří tu…
Petr Bulvas
25. 2. 2020
Staršáci

Kwo wodis 3

Drobná charakteristika:  I letos budeme věrni mezinárodně-vodáckému charakteru akce a vydáme se na málo známou polskou řeku Nysu Kłodzkou. Zažijeme pohodu na vodě, společné vaření na ohni a liduprázdnou přírodu. Vytvoříme dobrou partu…
Petr Bulvas
25. 2. 2020
Staršáci

I <3 salám!

Drobná charakteristika: Se štanglou Vysočiny trčící krosny se putuje mnohem líp, než bez ní. (Pokračování textu…)
Petr Bulvas
25. 2. 2020